teplákové 

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 6,00 € skladom

  Veľkosť :  XXL 

  Šedé pánske teplákové kraťasy. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Módna potlač s ombre efektom. Pás zakončený lemom. Dve vrecká na prednej strane. Pohodlný strih. Hit pre túto sezónu. Perfektné na každý deň.
 • 6,00 € skladom

  Veľkosť :  XL 

  Vynikajúce pánske teplákové kraťasy. Antracitové. Dve vrecká na prednej strane. Vrecko na zadnej strane. Pás a nohavice zakončené lemom. Lem v páse dodatočne regulovaný šnúrkou. Pohodlný strih. Absolutný hit pre sezónu 2017. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 6,00 € skladom

  Veľkosť : 

  Antracitové pánske teplákové kraťasy. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve zapínacie vrecká na prednej strane. Reflexné prvky. Pohodlný strih. Hit pre túto sezónu. Perfektné na každý deň.
 • 6,00 € skladom

  Veľkosť : 

  Zelené pánske teplákové kraťasy. Módny maskáčový vzor. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká vpredu a jedno so zapínaním na zips. Pohodlný strih. Hit pre túto sezónu. Perfektné na každý deň.
 • 5,00 € skladom

  Veľkosť :  XXL 

  Vynikajúce pánske teplákové kratasy. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Módny maskáčový vzor. Dve vrecká na prednej strane. Pás zakončený lemom. Pohodlný strih. Výborné na celodenné nosenie.
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek