zimné 

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 50 položiek
 • 47,93 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá pánska prešívaná bunda typu párka. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa zakončená regulovanými stopérmi.Dve zapínacie vonkajšie vrecká. Rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Výborné na každý deň.
 • 47,93 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska prechodná bunda typu párka. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa zakončená regulovanými stopérmi.Dve zapínacie vonkajšie vrecká. Rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Výborné na každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Modrá pánska zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Podšívka rukávov zakončená lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska, zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 36,87 € Produkt je dostupný s inými možnosťami
  Modrá pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Spodná časť bundy regulovaná stopérmi. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 25,81 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Spodná časť bundy regulovaná stopérmi. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 29,50 € Produkt je dostupný s inými možnosťami
  Tmavomodrá pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odnímateľná kapucňa. Štyri vonkajšie uzamykacie vrecká. Dve vnútorné vrecká so zapínaním. Spodná časť bundy regulovaná stopérmi. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Modrá pánska zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska, zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska, zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Podšívka rukávov zakončená lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 33,18 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá zimná, prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vonkajšie vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Ideálne pre každý deň.
 • 36,87 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska zimná párka bunda s kapucňou. Khaki. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Kapucňa s odnímateľnou kožušinkou. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 70,06 € odosielame od 3 - 5 dní
  Zelená pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na zips a patentky. Štyri vonkajšie vrecka a jedno vnútorné. Odnímateľná kapucňa. Ideálne pre každý deň.
 • 70,06 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na zips a patentky. Štyri vonkajšie vrecka a jedno vnútorné. Odnímateľná kapucňa. Ideálne pre každý deň.
 • 44,24 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska zimná párka bunda s kapucňou. Čierna. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Kapucňa s odnímateľnou kožušinkou. Štyri vonkajšie uzamykacie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 36,87 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska zimná párka bunda s kapucňou. Bordová. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Kapucňa s odnímateľnou kožušinkou. Štyri vonkajšie uzamykacie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 22,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna prešívaná, prechodná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Kapucňa zakončená teplákovou tkaninou. Tri vonkajšie vrecká na zapínanie. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 25,81 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska prešívaná, prechodná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Módna maskáčová farba. Rukávy zakončené teplákovou tkaninou. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 44,24 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska zimná párka bunda s kapucňou. Zapínanie na zips a gombíky. Módna maskáčová farba. Dve vonkajšie a jedno vnútorné vrecko. Odnímateľná kapucňa s odnímateľnou kožušinou. Ideálne pre každý deň.
Zobraziť 1 - 20 z 50 položiek