zimné 

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 169 položiek
 • 95,14 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M  XL  XXL 

  Tmavomodrá, prešívaná pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 91,48 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Bordová pánska párka bunda zimná s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 91,48 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  L  XL  XXL 

  Horčicová pánska zimná párka bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 91,48 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  L  XL  XXL 

  Tmavomodrá pánska zimná párka bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 40,25 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL  3XL 

  Tmavomodrá pánska prešívaná zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Podšívka rukávov zakončená lemom. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 40,25 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL  3XL 

  Tmavomodrá pánska prešívaná zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Spodok a rukávy zakončené lemom. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 54,88 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Pánska zimná bunda typu párka v bordovej farbe. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 43,91 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Modrá prešívaná vesta bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká a jedno vnútorné. Rukávy sú zakončené elastickým okrajom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 73,18 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XL  XXL  3XL 

  Pánska bunda typu párka. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Pánska maskáčová farba. Odnímateľná podšívka. Štyri vonkajšie a jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 12,33 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Modrá pánska mikina. Oblieka sa cez hlavu. Vyrobená z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Hladký, bez potlače. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 15,46 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánska mikina so zapínaním a kapucňou. Bordová. Hladký, bez potlače. Dve praktické vrecká. Spodok a rukávy zakončené lemom. Dvojvrstvová kapucňa regulovaná šnúrkou. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 65,86 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

  Žltá pánska zimná prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 69,52 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  XL  XXL 

  Čierne pánska lyžiarská zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 69,52 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Červená pánska lyžiarska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 69,52 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XXL 

  Grafitová pánska lyžiarská zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 69,52 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Šedá pánska lyžiarská zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 28,18 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Zelená pánska prešívaná bunda typu bomber jacket. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 29,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

  Červená pánska bunda typu bomber jacket. Zapínanie na lesklý zips. Vnútorná podšívka bundy. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 18,14 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Čierna pánska prešívaná bomber bunda typu jacket. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 58,54 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  XXL 

  Pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Módny maskáčový vzor. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Štyri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
Zobraziť 1 - 20 z 169 položiek