prechodné 

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 29,64 € dodanie do 14 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Červená pánska bunda typu bomber jacket. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa regulovaná šnúrkou. Dve vonkajšie zapínateľné vrecká. Spodok a rukávý zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 40,76 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Červená pánska bunda prešívaná bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Golier typu stojáčik. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním na zips. Spodok a rukávy zakončené elastickým lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 40,76 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Modrá pánska bunda prešívaná bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Golier typu stojáčik. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním na zips. Spodok a rukávy zakončené elastickým lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 59,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M 

  Modrá pánska prechodná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Sieťovaná podšívka. Odnímateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve zapínacie vonkajšie vrecká. Zadná časť mierne predĺžená, zaokrúhlená. Pohodlný strih. Výborné na každý deň.
 • 59,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

  Zelená pánska prechodná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Sieťovaná podšívka. Kapucňa regulovaná stopérmi. Štyri vonkajšie zapínacie vrecká. Šírka na spodku regulovaná stopérmi. Pohodlný strih. Výborné na každý deň.
 • 62,99 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  XXL 

  Čierna kožená bunda polotka. Zapínanie na lesklý zips. Nášivky na prsiach a na ramenách. Štyri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vreckona zapínanie. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Výborné na každý deň.
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek